




Каремат надувний для кемпінгу 220см з подушкою - Матрац для сну відпочинку (M90421)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каремат надувний для кемпінгу 220см з подушкою - Матрац для сну відпочинку
Надувний каремат з міцного поліестеру займає дуже мало місця в складеному стані, незамінний аксесуар для відпочинку на природі, в поході, кемпінгу, на пляжі, морського відпочинку.
Матрац легко і швидко розгортається, надувається натисканням ноги на вбудований насос, має подушку для голови.

Надувний матрац стане в нагоді вам в наметі, на дачі, на березі водойми, річки, моря, в лісовому таборі та інших місцях відпочинку.
Конструкція матраца зроблена максимально ергономічною і зручною для релаксації всього вашого тіла.
А достатня товщина дозволяє відпочивати навіть на нерівній поверхні з комфортом.

Основні характеристики надувного каремата:
- матеріал: поліестер;
- матеріал клапана: пластик;
- тип: надувний;
- запахи: відсутні;
- розміри: 220 см х 56 см х 6 см;
- розмір в упаковці: 27 см х 10 см;
- насос: вбудований;
- вага: 750 г;
- кольори: синій, зелений, помаранчевий, бірюзовий.

Доставка: "Нова пошта" 1-3 дні.
Оплата: платежем з післяплатою, онлайн, за реквізитами на п/р.
Кількість обмежена.
Замовляйте зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Блакитний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 55 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.75 |
- Ціна: 840 ₴






