
Килимок для Пікніка Ranger 150 см Green Пляжний Підстилка Водостійка
Килимок для Пікніка Ranger Green Пляжний
Підстилка Водостійка 150 см х 135 см
Килимок для пікніка Ranger 150 Green, незамінна річ для виїзду на природу або пляж. Килимок має приємну, красиву забарвлення. Дуже компактно складається і має ручку для перенесення.
Практично не займає місце в багажнику машини, можна залишити килимок там і завжди буде у вас під рукою, у будь-який момент буде можливість влаштувати романтичний вечір на березі або просто посидіти з друзями на пляжі. Нижня частина килимка виконана з піни EVA, спеціально зроблено для того, щоб захищати від вбирання води, легко чиститься.
Верхній шар килимка Ranger 150 Green виконана з флісу, що приємно на дотик, пом'якшує і захищає від твердих поверхонь.
Розміри: 150 см х 135 см
Вага: 600 г
Доставка:
Служба - "Нова пошта": замовлення до 100 грн. за передоплатою, в інших випадках можливий наложений платіж;
Відправка замовлень здійснюється щоденно, крім вихідних і свят.
Замовлення, що надійшли до 11-00, висилаємо в день замовлення.
Терміни доставки залежать від компанії - перевізника і віддаленості Вашого населеного пункту.
По всіх замовленнях висилаємо трекінг-номер для відслідковування посилки на сайті перевізника.
Приймаємо оплату:
- онлайн (Way for pay);
- на поточний рахунок;
- накладеним платежем (Тільки при замовленні від 100 грн. Додатково йде комісія перевізника: 20 грн. +2% від вартості товару).
Кількість обмежена.
ЗАМОВЛЯЙТЕ зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 150 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,615 кг |
| Матеріал | піна EVA і фліс |
| Розмір у розкладеному вигляді | 150х0,4х135 см |
| Розмір у складеному вигляді | 30х10х20 см |
- Ціна: 450 ₴

