
Намет для риболовлі, полювання туристична для кемпінгу-парасольку Elko 60IN OVAL BROLLY
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальне укриття від сонця, дощу і комах – намет парасолька Elko 60 IN OVAL BROLLY. Виробництво Німеччина. Зручність зонтичної системи в тому, що конструкція досить легко і просто складається і розкладається – Ви впораєтеся за якихось пару хвилин. Завдяки можливості регулювати розташування кілочок, можна змінювати висоту шелтеру на свій розсуд. Під кілочки йдуть надійні кільця з металу. Для зручності монтажу на кілочках є різьба. Підлогу знімний, кріпиться на петлях, легко чиститься.
Для покриття намети використаний високоякісний гідростатичний матеріал.
Ви будете надійно захищені від попадання вологи всередину укриття.
Всередині може вільно розміститися одна коропова розкладачка або два крісла, плюс інші необхідні речі. Полюбився всім оливково-зелений колір, легкість конструкції, її невелику вагу і достатні для комфорту габарити, зробили цю модель дуже популярною у любителів риболовлі й відпочинку на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eliko |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Каркас | Алюміній |
| Розмір у розкладеному вигляді | 120х250х240 см (ВхГхШ) |
| Розмір у складеному вигляді | 183х16х19 см (ДхГхШ) |
| Тканина | Нейлон 210D |
| Колір | оливково-зелений |
| розмір водяної колони | 5000 мм |
- Ціна: 3 145 ₴
