




Жіноча Шкіряна Вінтажна Сумка Art Pelle Handy через Плече (AP90346)
Жіноча Шкіряна Вінтажна Сумка Art Pelle Handy через Плече
Жіноча шкіряна сумочка Art Pelle Handy виконана вручну з натуральної шкіри у вінтажному стилі.
Жіночу сумку Art Pelle, завдяки її класичному дизайну, можна носити як під джинси на кожен день, так і під сукні на вихід.

Сумка досить компактна, але має достатній розмір, щоб вмістити все необхідне: гаманець, косметичку, телефон, документи та ін
В основному відділенні у вінтажній сумки Handy є додатковий внутрішній кишеньку для паспорта або ключів.

Характеристики:
- виробник: Art Pelle (Україна);
- матеріал: натуральна шкіра;
- розміри: 23 см х 18 см х 6 см;
- відділення: велике основне, внутрішній кишені під документи або телефон.

Доступний колір:
- чорна Crazy Horse;
- коньячна Crazy Horse;
- шоколадна Crazy Horse;
- зелена Crazy Horse;
- марсала Crazy Horse;
- чорна Kaiser;
- червона Kaiser;
- рожева Kaiser.
Наявність кольорів уточнюйте!

Art Pelle - майстерня з виготовлення виробів з натуральної шкіри.
Всі вироби майстерні виготовлені в Україні вручну з увагою до деталей і любов'ю до своєї справи.
Особливості типів шкіри:
- Crazy Horse – гладка, матова шкіра, може дряпатися або затиратися, але подряпини легко видаляються протерши пальцем або м'якою тканиною.
- Kaiser – гладка, глянсова шкіра хромового дублення, має ідеальну рівну поверхню.

Доставка:
Термін виготовлення замовлення - 1-5 робочих днів, відправка "Новою поштою".
Терміни доставки: 1-3 дні, в залежності від віддаленості населеного пункту.

Приймаємо оплату:
- онлайн (Way for pay);
- на поточний рахунок;
- накладеним платежем (доставка з тарифами "Нової пошти", додатково за переказ грошей: 20 грн. +2% від вартості замовлення).
Кількість обмежена.
ЗАМОВЛЯЙТЕ зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Art Pelle |
| Колір | Чорна Crazy Horse |
- Ціна: 1 490 ₴






