



Рюкзак 30л Олива тактичний армійський чоловічий - Міський туристичний - Для полювання рибальства (2014-M06)

Рюкзак тактичний армійський 30л
Рюкзак тактичний зроблений із зносо - і вологостійкого нейлону, щільністю 600D.
Рюкзак може використовуватися як міський, туристичний або для рибальства та полювання.

Тактичний рюкзак володіє високою функціональністю, має безліч кишень, відділень, додаткових кріплень.
Спинка штурмового рюкзака зроблена зі спеціальною вставкою для пом'якшення і зручності. Лямки також зроблені зручними для носіння.
На лямках є верхній і нижній ремінець на застібках для фіксації.

Функціональність:
- основні відділення: 2 великих на блискавці, 2 малих спереду, 1 велике приховане зі сторони спинки на липучці;
- спинка: м'яка з ущільненням;
- лямки: з ущільненнями для зручності носіння;
- додаткові ремені: 2 для фіксації лямок;
- зтягуючі ремені для регуювання об'єму: 1 зверху и 2 бічних.

Кольори: зелений.
Об'єм: 30л
Наявність кольору та об'єму уточнюйте додатково!
Розміри:
25л: 43см х 25см х 22см

Доставка:
Відправка "Новою поштою" щодня, крім вихідних та свят.
Строки доставки: 1-3 дні, залежно від населенного пункту.
Оплата:
- на рахунок ФОП (реквізити висилаємо додатково);
- онлайн;
- платежем з післяплатою (доставка за тарифами "Нової пошти", додатково за переказ коштів: 20 грн. +2% від суми замовлення).
Кількість товару обмежена.
ЗАМОВЛЯЙТЕ зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Бічна стяжка, Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Поясний ремінь |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 43 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1 |
- Ціна: 799 ₴
